32 personnes ont trouvé cette évaluation utile
4 personnes ont trouvé cette évaluation amusante
Recommandé
0.0 h au cours des 2 dernières semaines / 20.0 h en tout
Évaluation publiée le 23 févr. 2019 à 7h15
Mis à jour : 6 déc. 2022 à 8h47

ACHTUNG !!!
Автор рідко здатний висловити свою точку зору лаконічно, тому огляд може бути злегка затягнутим. Або ж ні.

Morgan Yu a écrit :
I keep having this dream...

Пам'ятається, коли я купував DLC Mooncrash для оригінальної Prey, мене цікавило не стільки саме доповнення з рогаликоподібною механікою, скільки те, що разом із ним я отримаю ще одне, цього разу безкоштовне DLC, яке дає змогу нарешті зіграти в Prey із друзями. Після 20 награних годин (а це багато для гри, де один матч триває не більш як п'ять хвилин) і одержання всіх досягнень (на що і пішли ці 20 годин) я готовий винести якусь подобу вердикту для цього продукту. Варто також зазначити, що оцінювати його буду саме як безкоштовний продукт, оскільки гроші я платив за Mooncrash, а не за нього.

Alex Yu a écrit :
I told you you wouldn't like it..

«Сюжет»

Відсутній цілком і повністю. Тут немає ні найменшого натяку на нього, оскільки гра заточена саме під мультиплеєр, щоправда, грати з ботами ніхто не забороняє. Є ще якийсь режим для VR, але нічого конкретного я про нього сказати не можу через відсутність у мене цього самого VR.

Alex Yu a écrit :
We're going to shake things up, Morgan. Like old times

«Геймплей»

Власне, те, для чого і варто грати в це доповнення, представлене, на відміну від Mooncrash, у вигляді окремої гри. Уся гра являє собою асинхронний мультиплеєр на 6 гравців: 5 з яких грають за міміків і один - за Моргана. Завдання міміків - протриматися до кінця матчу, який триває 5 хвилин. Завдання Моргана, відповідно - вбити всіх міміків до закінчення таймера. Варто сказати, що незважаючи на чисельну перевагу, міміки перебувають у більш програшному становищі - втекти від Моргана складно, маскуватися нескінченно довго не можна, оскільки витрачається енергія, яка також витрачається на спринт під час втечі. Крім того, приблизно після двох хвилин гри в одній із двох спеціальних точок карти з'являється психоскоп, який дає змогу Моргану протягом 15 секунд бачити всіх міміків, незалежно від того, де вони перебувають і в якій формі, що також сильно зменшує їхні шанси на виживання.

При цьому самих міміків теж не можна назвати повністю нешкідливими, оскільки у них є свої методи протидії Моргану. Якщо мімік перебуває в режимі маскування недалеко від Моргана, то починає заповнюватися спеціальна шкала, і в разі повного її заповнення з'явиться можливість убити Моргана. Матч при цьому не закінчиться, але у міміків з'явиться фора в 10 секунд, після яких Морган знову повернеться в гру. Мімік, який убив його, отримує головний убір у вигляді корони, і в нього відновлюється вся енергія (також її можна відновити, якщо підібрати спеціальну сферу, що з'являється на місці вбивства іншого міміка). Комбінуючи цю здатність з можливістю перетворюватися на дуже маленькі предмети і непомітно слідуючи за Морганом, а також влаштовуючи засідки в деяких кімнатах, злагоджена команда міміків зможе не тільки виграти матч, але й більшу частину його часу відправляти Моргана на респаун. Фактично, перемога міміків залежить або від їхньої злагодженої роботи, або від везіння окремих гравців.

Карт для гри тут лише три: квартира Моргана (у симуляції), кабінет Моргана і клуб Жовтий тюльпан. Складність пошуку міміків зростає саме у такому порядку (принаймні, для мене). Також у грі присутня невелика кастомізація: у Моргана можна змінити колір скафандра, а для міміка можна підібрати один із кількох головних уборів.

Загалом, видно, що у гри є потенціал, але вона не йде далі фанової гри з друзями або перевірки своїх сил під час гри за міміка з незнайомими людьми. Можна було б розширити кастомізацію, додати предмети, що відкриваються за певну кількість перемог або при виконанні спеціальних умов, додавати нові карти, а також спеціальні можливості для Моргана і міміків. Але нічого з цього тут немає і дуже шкода, оскільки так гра затягнула б на набагато більшу кількість часу. Втім, як безкоштовне доповнення вона вельми непогана, і приносить сяке-таке задоволення.

Alex Yu a écrit :
What does it look like, the shape in the glass?

«Аудіовізуал»

Графіка стала трохи простішою, що пояснюється необхідністю гри через мережу, при цьому рушій також поміняли - тепер тут використовується Cry Engine, власне, тому DLC і запускається як окрема гра, а не з основного меню Prey.

Саундтреку як такого тут немає, якщо не брати до уваги музику в головному меню. Звукові ефекти частково взяті з основної гри, але дещо нове також присутнє. Назвати їх хорошими чи поганими не можна - вони середні і просто виконують свою роботу, не більше того.

Prey: Typhon Hunter - це:
  • Боти-міміки, що маскуються прямо в тебе на очах, сподіваючись на твою короткозорість
  • Можливість бути справжнім джентльменом, нарядивши свого міміка в циліндр
  • Пістолет, який менш корисний, ніж розвідний ключ
  • Можливість перетвориться на розвідний ключ і вбити невдачливого Моргана
  • Проcpаний переклад назв досягнень і повна втрата каламбурів у назвах
  • Досягнення, на яке ви витратите не менше 10 годин, і це за умови, що ви граєте з другом


Mind controlled human a écrit :
If I get near you, we're both dead

Як безкоштовне доповнення грається цілком непогано, але водночас видно потенціал для розвитку, який, на жаль, не було реалізовано, а шкода - це подовжило б життя грі та зробило б її набагато різноманітнішою. Але пограти з друзями кілька вечорів буде так само весело.

Загалом - 5 убитих міміків / 10 перемог за Моргана

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998

Мій посібник з отримання всіх досягнень у цьому DLC
Cette évaluation vous a-t-elle été utile ? Oui Non Amusante Récompenser
1 commentaires
NatanBlock🐾 6 déc. 2022 à 9h03 
Мне этот аддон не зашел, но стоит признать, задумка режима проп-ханта в контексте Прея смотрится очень годно, однако реализация данной "игры" оставляет желать лучшего (Потому что это игрой даже сложно назвать, т. к. больше похоже на ранний альфа-тест).