112 Operator

112 Operator

[WiP] Czech Translation
 This topic has been pinned, so it's probably important
jiri_benes  [developer] 7 Jul, 2020 @ 1:54am
Chyby v překladu
Sem hlaste chyby.
(Nepřeložené hovory a e-maily hlásit nemusíte, na těch pracuji.)
Last edited by jiri_benes; 5 Nov, 2020 @ 3:12am
< >
Showing 1-10 of 10 comments
dobrý den, B vypadá jinak než má ale to je zatím v pořádku ALE jeden hovor není v překladu je to securiti který volá že se zapnul alarm, děkuji za opravy Honza B
a našel jsem další hovor v nepřekladu ale nevím jak to říct
hele hraju a asi uz 10 hovoru je nepřřelozenych
jiri_benes  [developer] 27 Aug, 2020 @ 4:21am 
Dobrý den, ano, většina hovorů a e-mailů bohužel stále není přeložena. Nějak se mi v posledních dnech nedostává mnoho času. Do konce srpna ale vydám novou verzi, kde bude přeloženo několik dalších hovorů

Děkuji za zájem!
Alien Bakery 13 Oct, 2020 @ 12:10pm 
v překladu není hovor s karen, co si stěžuje v restauraci, taky není překlad na objednávku pizzy. nejspíš ta pizza je tím, že je to ze hry 911 operator...překlad už na tyto hovory existuje, nešlo by je nějak přehodit i sem? Taky nejsou překlady emailů. musim říct, že překlady jsou opravdu dobrý, budu se těšit na další updaty :D děkuju moc za překlady.
jiri_benes  [developer] 13 Oct, 2020 @ 12:15pm 
Originally posted by Azzaro:
v překladu není hovor s karen, co si stěžuje v restauraci, taky není překlad na objednávku pizzy. nejspíš ta pizza je tím, že je to ze hry 911 operator...překlad už na tyto hovory existuje, nešlo by je nějak přehodit i sem? Taky nejsou překlady emailů. musim říct, že překlady jsou opravdu dobrý, budu se těšit na další updaty :D děkuju moc za překlady.

Zdravím, děkuji za hodnocení a nápady. Zkusím napsat autorovi překladu do 911ky, jestli mi dovolí použít jeho překlady.
Ptak666|CZ| 1 Nov, 2020 @ 12:32pm 
Našel jsem hodně nepřeložených hovorů, kde se má zachranit dcera v mise Berlín a mnoho dalšího v této misi :/
Bargud 2 Oct, 2021 @ 11:15pm 
Zdravím, rád bych se zeptal, jak je na tom překlad hry? Vzhledem k tomu že je ve velké slevě bych koupil, ale zajímalo by mě, jak je to s češtinou. Je kompletní? Přeci jen, příspěvky jsou rok staré (i na FB), tak bych rád věděl jak to ve skutečnosti je, díky :)
EDIT: myslím jestli je aspoň základní hra kompletně přeložena, bez DLC. Případně jestli jsou třeba aspoň Facility nebo Water. Díky
Last edited by Bargud; 3 Oct, 2021 @ 1:24am
jiri_benes  [developer] 8 Oct, 2021 @ 10:50am 
Originally posted by Bargud:
Zdravím, rád bych se zeptal, jak je na tom překlad hry? Vzhledem k tomu že je ve velké slevě bych koupil, ale zajímalo by mě, jak je to s češtinou. Je kompletní? Přeci jen, příspěvky jsou rok staré (i na FB), tak bych rád věděl jak to ve skutečnosti je, díky :)
EDIT: myslím jestli je aspoň základní hra kompletně přeložena, bez DLC. Případně jestli jsou třeba aspoň Facility nebo Water. Díky
Ahoj, bohužel nemám v poslední době čas a snažím se sehnat náhradníka. Základní hra je přeložena z 80 %, Facilities asi z 50 % a Water vůbec.
Bargud 12 Oct, 2021 @ 10:53am 
Děkuji za odpověď. Škoda, snad se někdo najde a dokončí :)
Každopádně díky i za rozdělaný překlad.
< >
Showing 1-10 of 10 comments
Per page: 1530 50