467
Число
обзоров
1878
Количество
продуктов

Последние обзоры DarkPrince9507

< 1  2  3  4  5 ... 47 >
21–30 из 467
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 81
1 пользователь посчитал этот обзор забавным
2
81.8 ч. всего (49.8 ч. в момент написания)
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще історія однієї брехні! 📌

Only humans practice deception so intensively for reasons that are so…unnecessary.

👉 Ще до релізу цієї гри її називали «Бладборном на ПК» а вже після виходу подібних порівнянь стало тільки більше. Чи вони правдиві? Не маю жодного уявлення, бо в Бладборн, на жаль, не грав. Втім, з того що мені відомо про ексклюзив PlayStation, історія Піноккіо дійсно має багато схожих елементів, починаючи з темпу боїв та системи відновлення здоров’я і закінчуючи функціоналом зброї та дизайном деяких ворогів.

👉 Втім, називати гру «клоном Бладборна» я б все ж не став бо, по-перше, подібних клонів вже й так виходило достатньо, згадати хоча б ту ж Thymnesia, а по-друге, незважаючи на всю подібність до робіт From Software, Lies of P все ж вийшла самобутньою гру, з цікавою і зрозумілою історією, що переосмислює відому казку, гарним підходом до геймплею та просто чарівною естетикою.

👉 І хоч цілком відокремити гру від фромівських соулсів все ж не вийде, через вищезгадані спільні елементи, я все ще вважаю Lies of P одним із кращих сучасних соулслайків, якщо не брати до уваги творіння самих From Software, і в якості першої великої роботи студії Neowiz це просто відмінний результат.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте говорити правду лише коли це вигідно! 💊

I wanted you to grow up as a good boy in a peaceful world. And yet, I think all I’ve taught you is blood and violence.

🎩 Гра переносить нас в 18XX роки в місто Крат, яке ще добрі 30 років тому було невеличким рибальським містечком, але діяльність групи алхіміків, що знайшли під містом поклади дивного джерела енергії, кардинально змінила долю Крату. Знайдений «мінерал» отримав назву ерго, і дозволив влаштувати справжню промислову революцію, як побудувавши неймовірні для тих часів машини, на кшталт поїздів чи підводних човнів, так і здійснивши мрію людства про автоматонів-помічників, що втілилась у вигляді так званих ляльок, які нагадували людей, могли спілкуватися і створювалися в першу чергу для виконання всієї важкої роботи в місті, але потім вже були пристосовані і для повсякденних домашніх справ.

🌇 І хоча люди мали бути захищені від випадкових збоїв у роботі ляльок завдяки Великому Завіту, який дуже сильно нагадує три закони робототехніки, щось пішло не так і завіт не зміг зупинити більшість ляльок міста від того, що в подальшому отримало назву Лялькового Божевілля. Колишні мирні слуги обернулися проти своїх господарів і вчинили в Краті справжню різню, вціліти під час якої мало кому вдалося. Саме в цей період в місто прибуває поїзд, в вагоні якого і знаходиться наш протагоніст – Пі. Будучи розбудженим синім метеликом, герой добирається до готелю Крату – останнього безпечного місця, де зібралися всі вцілілі, та намагається розшукати свого «батька» - Джеппетто, а разом з тим розібратися в тому, що ж стало причиною Лялькового Божевілля і як його зупинити, до чого тут гільдія алхіміків та хвороба скам’яніння, кому можна вірити, а кому – ні.

🏃 Пі – особлива лялька, а тому мало того, що він зовні виглядає точнісінько як людина, на відміну від своїх братів і сестер, так ще й може свідомо порушувати останнє правило Великого Завіту, а саме – брехати. Якраз на брехні та інших ознаках людяності ґрунтується сюжет і саме від ваших дій залежатиме те, ким же в фіналі буде Пі – так і залишиться простою лялькою без власної волі чи зможе стати справжньою людиною.

🎭 Як для гри жанру соулслайк Lies of P має дійсно хороший сюжет, що не тільки відсилає до казки про Піноккіо, але й здатний запропонувати свою власну історію. Ця історія вийшла багатошаровою, завдяки чому деякі речі стають зрозумілими лише при повторному проходженні – тут гра запозичує деякі прийоми оповіді як з Nier Automata, що піднімала схожі теми, так і з Death Stranding, а фінали, яких в грі три, вийшли доволі емоційними, про сцену після титрів я взагалі мовчу, бо вона змушує зовсім по-іншому дивитись на всю історію і, сподіваюсь, таким чином натякає на сиквел.

Like you, clever one, I am more than I appear to be.

🍎 Незважаючи на зрозумілий і відносно лінійний сюжет геймплейно гра намагається бути соулслайком настільки, наскільки це можливо, а тому вас чекають звичні багаття-звіздарі з можливістю телепортації між ними, душі-ерго, що використовуються як для прокачки, так і для торгівлі, загальний хаб, де будуть збиратися всі персонажі, кожен з яких матиме власний квест, бойова система, націлена на менеджмент витривалості, дослідження, що винагороджує гравця за уважність і карає за її відсутність та багато інших звичних для соулсів речей, а тому поговоримо про те, що в грі примітне.

💕 Почнемо з прокачки, бо в грі для цього аж дві окремі системи. Перша – це звичайна соулівська, де треба використовувати ерго і збільшувати цифри характеристик, що в свою чергу збільшуватимуть здоров’я, витривалість силу атаки і тому подібне. Друга – це П-орган, де апгрейди поділені на фази, які треба поступово відкривати а для прокачки використовується рідкісний кварц. Система цікава, адже помітно поглиблює геймплей, але, разом з тим, в цей П-орган засунули максимально базові речі, типу ухилення при вставанні з землі чи необхідність відкриття додаткових слотів для екіпірування, що мало бути в грі зі старту.

🔪 Для бойової системи Neowiz явно надихались Бладборном і Секіро, а тому маємо швидкий темп бою де гравець може відновлювати втрачене здоров’я і аптечки атакуючи ворогів у відповідь а великий акцент зроблено на блокуванні атак в таймінг. Цікавим доповненням стало й те, що в грі два види зброї, і якщо особлива робиться з ерго босів, то звична, більш розповсюджена, розбирається і, таким чином, різні види зброї можна комбінувати між собою. Це ж доповнюється системою протезів а-ля Sekiro/DMC V, хоча не всі вони однаково корисні і деякі вкрай ситуативні.

💡 Дослідження виконано в кращих традиціях соулсів і хоч гра лінійна в кожна локація має лише один вхід і один вихід, всередині є купа розгалужень і численні шорткати. Вороги і боси вийшло як мінімум колоритними і запам’ятовуваними, останні ж можуть як бути відносно легкими, так і представляти серйозний челендж.

Distilled immortality and a key that opens a world with no lies.

🎨 Візуально гра виглядає неймовірно. Хоч в ній і немає якоїсь передової графіки, але стилістика і дизайн локацій просто фантастичні і ні в чому не поступаються іграм Міядзакі, в тому й числі різноманіттям, а тому Пі доведеться не тільки блукати звилистими вуличками міста, але й досліджувати його більш давні частини, включно з собором, відкрити для себе кладовище ляльок, болота і багато іншого.

🎷 Звуковий супровід нічим не гірший від візуалу, і крім гарної озвучки всіх ключових персонажів гра може похвастатися чудовим саундтреком, добру частину з якого можна буде прослухати на платівках в готелі.

Lies of P – це:

👌 Брехун звичайний, дерев’яний, 1 шт
👌 Пес з нюхом на рідкісні речі
👌 Геній, мільярдер, плейбой, філантроп і просто Бетмен
👌 Остаточне вирішення кролячого питання
👌 Неймовірна подорож Риддлера із Готему до Крату
👌 Лопата бойова, багатофункціональна
👌 Практичне використання брехливого носа
👌 My name is Malenia, blade of Mikela…

🔷 Відмінний соулслайк, створений за всіма канонами жанру, що, разом з тим, пропонує зрозумілу і захоплюючу історію, будує незвичний але привабливий сеттинг, підкріплений чудовою стилістикою, та наново розкриває історію Піноккіо. Без мінусів теж не обійшлось, переважно геймплейних, але жоден з них я не назвав би критичним і для проби пера це дійсно дуже крута робота, а тому якщо любите цей жанр то вам варто зіграти в Lies of P. 🔷

🔰 Діагноз – Бреши або Помри 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 31 октября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 43
1 пользователь посчитал этот обзор забавным
7.0 ч. всего
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще скромний сімейний бізнес! 📌

Страви, заради яких можна померти.

👉 Гра, яку можна пройти години за чотири а всі досягнення вибити за 6-7 годин, з репетативним геймплеєм, простим сюжетом та не особливо крутою графікою. Звучить, як щось, що краще пропустити. Можливо, так би все і було, але, при цьому коштує Ravenous Devils без знижки всього сотню гривень і чудово підходить для того, щоб вбити час, паралельно послухавши якийсь подкаст, а тому назвати її повністю прохідною в мене не вийде.

👉 В центрі гри знаходиться історія сімейної пари, яка дуже нагадує Свіні Тодда та місіс Ловетт, а тому весь геймплей зводиться до того що пара вбиває всіх клієнтів, які приходять на другий поверх до чоловіка, котрий працює кравцем, а жінка переробляє їх на м’ясо і готує страви, які потім подає клієнтам в пабі на першому поверсі. Завдяки такому розділенню обов’язків ми отримуємо цікаву гру з тайм менеджментом, де треба керувати одразу двома персонажами і тримати «виробництво на плаву». А ще тут є кіт, який сильно допомагає бізнесу.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте раціонально використовувати м’ясо! 💊

How dare you come in here with such requests?!

🎭 Історія розгортається в одному англійському місті в 19 столітті, де нас одразу знайомлять із сімейною парою – Персівалем та Хілдред, які щойно прибули в місто, втікаючи зі свого попереднього місця проживання і дуже швидко з’ясовується, що це не перший раз, коли вони та переїздять, адже рано чи пізно люди починають помічати масові зникнення, що трапляються саме поруч із бізнесом цією парочки. Цього разу вони викупають окремий занедбаний будинок і влаштовують там паб із кухнею та салон одягу, що дозволить їм не тільки отримати гарне прикриття для вбивства потенційних клієнтів, але й принесе чимало грошей.

🎭 От тільки цього разу на зв’язок з парою виходить загадковий Дж, який стверджує, що завдяки своїм зв’язкам дізнався все про їхнє минуле, але не має наміру здавати їх поліції чи іншим чином перешкоджати. Натомість він пропонує співпрацю, адже сам давно вже перейшов на дещо екзотичну їжу, і хоче щоб йому приготували цілий банкет із тих клієнтів, яких він направить до пари. Не маючи альтернатив, Персіваль і Хілдред змушені погодитись на ці умови.

🎭 Хоч гра і має круті сюжетні заставки, історія тут скоріше для галочки і слугує саме доповненням до геймплею, а тому після її закінчення можна продовжити гру вже у звичайному режимі та отримати решту досягнень.

Now it’s time to grind.

💀 Як я вже і говорив, геймплей ділиться на дві частини, за кількістю ігрових персонажів, якими ми керуємо паралельно. Ігровий світ тут 2,5D, тому ми бачимо весь будинок у розрізі, де Хілдред відведені підвал та перший поверх, а Персівалю – другий поверх та мансарда. На початку гри ігровий процес відбувається наступним чином: до Персіваля приходить клієнт, якого той вбиває, забирає його одяг, щоб потім матерію можна було використати повторно, скидає тіло через спеціальний отвір у підвал та прибирає слід крові, щоб інші клієнти нічого не запідозрили. Після цього він може виготовити з отриманої матерії новий одяг та розмістити його на манекені, де той в подальшому буде куплений, а також чекати інших клієнтів в примірочній щоб повторити ігровий цикл.

🍡 Хілдред в цей час переробляє новоприбуле тіло на фарш, та використовує останній в поєднанні з мукою для приготування страв за рецептами, які потім відносить на перший поверх, де їх з вітрини забирають клієнти.

👗 Після кожного ігрового дня ви маєте можливість купити апгрейди, які як розширять наявні можливості, так і додадуть нові. В першу чергу можна збільшити кількість манекенів з одягом та доступних робочих столів, печей і вітрин для їжі, що дозволить заробляти більше грошей. Для того, щоб відкрити більше рецептів і готувати більш різноманітну їжу, можна розмістити в підвалі пристрої для створення стейків і сосисок, а мансарду перетворити в оранжерею, перероблюючи трупи на добриво та вирощуючи помідори, картоплю, цибулю і навіть отримуючи голубині яйця.

🎯 Паб можна розширити, додавши столи, за якими клієнти зможуть сидіти та замовляти конкретні страви, а оскільки на цьому етапі в Хілдред буде вже дуже багато роботи то можна буде найняти помічника, який прийматиме замовлення, доставлятиме їх, а також пропонуватиме гостям напої, щоб ті чекали довше. Разом з тим можна прокачати швидкість роботи печей та ткацької машинки і збільшити кількість отримуваного м’яса. Врешті-решт, можна завести кота, який виявиться неймовірно корисним, адже зможе ловити мишей, з яких вийдуть чудові страви і, найголовніше, які не витрачатимуть запаси м’яса, що доволі важливо.

🎩 В магазина є репутація, яка зростає від кількості успішно виконаних замовлень та зменшується, якщо замовлення були провалені. Тут все доволі просто: чим вища репутація – тим більше клієнтів до вас завітає. В грі є навіть можливість купувати скіни для героїв, коли вам вже буде нікуди дівати зароблені кошти, а в оранжереї можна виростити твітерську рослину, яка радуватиме вас чорним гумором.

👿 Тепер поговоримо про мінуси. Перше, що кидається в очі - незважаючи на концепт гри, де ви маєте непомітно вбивати людей, немає жодного ризику, що вас хтось викриє, більше того, в грі фактично немає покарання за неправильні дії, хіба що репутація трохи знизиться, але це не критично. Звісно ж, іншим мінусом буде репетативність, особливо на початку, коли більшість можливостей ще закрита і ви просто постійно готуєте пару страв та вдягаєте одяг на єдиний манекен. Звісно, потім все стає різноманітніше, але навіть максимальної кількості доступного контенту недостатньо для купи ігрових сесій а тому гра вчасно закінчується і майже не душить зайвим гріндом заради ачівок. Ну і ще варто згадати про те, що тут є своєрідний аналог додаткових квестів, але їх вкрай мало і хотілося б бачити більше подібного, наприклад, щось накшталт міських історій чи банальних заголовків газет.

The guy who stole my diary just died. My thoughts are with his family.

🎨 Візуал хоч і технічно простий, але дім виглядає непогано, а його постійна прокачка із покращенням оформлення додає атмосферності. Стандартні персонажі дуже схожі між собою, проте унікальні клієнти вийшли доволі колоритними та запам’ятовуваними.

🎷 Про звуковий супровід багато не скажу, в грі є тема, що грає на фоні, є озвучка в сюжетних вставках, але на цьому все.

Ravenous Devils – це:

👌 Багатий м’ясний набір
👌 Збалансоване харчування для кожного
👌 Майстер клас з безвідходного виробництва
👌 Голуби, які, очевидно, харчуються лайном
👌 Смажені миші як вершина кулінарного мистецтва
👌 Маніфест проти фемінізму
👌 Ножиці на всі випадки життя
👌 Скромний банкет на одну персону
👌 Садівництво для садистів

🔷 Непогана гра з тайм менеджментом, яка дозволить вбити трохи часу та побути в ролі пари маніяків, на щось серйозне не претендує, але буде непоганою забавкою на пару вечорів.🔷

🔰 Діагноз – FRESH MEAT по доступним цінам 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 14 октября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 36
1 пользователь посчитал этот обзор забавным
11.9 ч. всего
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще неймовірна сила музики, яку так і не покажуть! 📌

Nine years ago a curse spread across the land. Color vanished from the world, leaving only sorrow in it’s wake.

👉 За часи свого існування жанр метроїдваній активно еволюціонував, поступово обростаючи новими можливостями, які з часом ставали нормою якщо й не для всіх, то принаймні для більшості нових ігор (зокрема можна згадати подвійний стрибок чи кімнати збереження), в результаті чого в наш час представникам цього жанру треба серйозно змагатися між собою для привернення уваги спокушеного гравця, вже знайомого з метроїдваніями і шукаючого чогось нового.

👉 9 Років Тіней фактично не бере участі в цьому змаганні, адже незважаючи на деякі дійсно цікаві рішення в геймдизайні, перед нами фактично гра, що намагається просто повторювати аналогічні проєкти із 90-х, а тому не тільки вдається до піксельної графіки (причому не такої деталізованої як в якому-небудь Blasphemous), а й свідомо ігнорує ігрові рішення, що з’являлись ще за часів легендарної Symphony of the Night, якщо не раніше. Гіршою від цього вона, звісно, не стає, але майте на увазі що це саме закос під ретро без якихось серйозних кілер фіч, а тому точно припаде до смаку не всім поціновувачам метроїдваній.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте вчасно змінювати свої кольори! 💊

We are composers from the Dorian era , sent by the gods to heal the world with our music.

🌃 Історія гри розгортається в королівстві що вже довгий час (ті самі дев’ять років) знаходиться під дією прокляття, котре забрало всі кольори та поступово занурює людей в глибини депресії, і це вже не говорячи про демонів, які нападають на людей і джерелом появи яких є древній і водночас технологічний замок. Головна героїня на ім’я Європа, яка втратила своїх батьків але оволоділа бойовим мистецтвом, відправляється до замку щоб покласти кінець прокляттю, але дуже швидко програє могутньому демону, який там мешкає.

🎃 Втім її рятує дивний привид у вигляді іграшкового ведмедика на ім’я Апіно, який повертає кольори в замок та дозволяє героїні продовжити її боротьбу – дослідити замок, розкривши його таємниці, знайти всю групу музикантів, які там загубилися але раді допомогти Європі, та стати достатньо сильною щоб зупинити демона, якому вона вже раз програла.

The universe was born from a sacred spell. Healing, divine magic: music.

🏄 Базовий набір геймплейних елементів в грі максимально стандартний і представлений бігом, звичайним та подвійним стрибком, дешем (що характерно, тільки назад, SotN-style) а також можливістю активувати деякі перемикачі, просто вдаряючи по ним алебардою, що і є головною та, фактично, єдиною зброєю Європи.

🎭 Все стає набагато цікавіше коли героїня на початку гри зустрічає вже згаданого Апіно, який відкриває нові геймплейні можливості, основна з яких – це можливість стріляти світлом, що наносить серйозну шкоду ворогам (деякі з них взагалі вразливі лише до цього), може знищувати спеціальні кристали та активувати деякі перемикачі, а також є незамінним в битвах з усіма сюжетними босами, слабкі місця яких теж захищені кристалами.

🐟 Однак найцікавіше в цій здібності те, що енергія для неї є, по суті, і шкалою здоров’я героїні а пропущені атаки ворогів будуть віднімати її частину. В той же час поповнювати енергію можна як атакуючи ворогів чи розбиваючи деякі предмети, так і виконавши спеціальну «колискову» при повністю вичерпаній шкалі, що відніме певний час, впродовж якого героїня буде вразливою, але й відновить суттєву частину втраченої енергії, на противагу цьому є ще й швидка версія з QTE. Втім, якщо навіть енергія повністю вичерпається, Європа все ще не помре від наступної атаки, натомість в неї віднімуть один із кристалів, що є місцевим аналогом життів із аркадних ігор. Щоправда, враховуючи те, що на старті гри таких кристалів всього два, вже наступна атака стане фатальною, а тому грамотний менеджмент шкали енергії – одна з основних механік, які будуть актуальні протягом всього проходження.

🐍 Інша ж велика геймплейна система напряму зав’язана на кольорах і базується на броні, яку Європа буде знаходити в замку. Крім дару Зевса, який доповнить її звичайну форму силою блискавки та дасть жовту ауру, героїня знайде броню трьох інших легендарних істот з грецькою міфології – Посейдона, Геї та Геліоса.

👗 Броня Посейдона дозволяє опускатися на дно в воді, посилює шкоду по ворогам, що мають синю ауру, а в подальшому дає форму русалки, що сильно прискорює переміщення під водою та поглиблює платформінг. Броня Геї дає можливість не втрачати здоров’я в отруйному середовищі, так само збільшує шкоду по ворогам із зеленою аурою та відкриває форму змії, що дозволяє зариватися в землю та швидко переміщуватися тісними ходами. Нарешті броня Геліоса – захищає від високої температури, найкраще підходить проти ворогів з червоною аурою та дає форму Фенікса, яка дозволяє літати над спеціальними вогнищами та відштовхуватися від предметів у повітрі.

🍡 Переключатися між всіма видами броні та стандартною формою можна в будь-який момент а при потраплянні у відповідне середовище броня зміниться автоматично. Якщо на початку ви вчитеся користуватися кожним видом броні окремо, то під кінець гри все комбінується разом і платформінг стає помітно цікавішим. Втім, без мінусів не обійшлося, а тому хоч зміна кольорів має помітний вплив у боях зі звичайними ворогами, в грі майже немає босів, які змушували б вас активно користуватись цією механікою.

🎵 Присутня в грі і прокачка – знаходячи червоні та сині ноти та додатково оплачуючи все місцевими монетами ви можете як збільшувати шкалу енергії, так і кількість кристалів, що є аналогами окремих життів. Броня має власну прокачку, де за спеціальні жетони і валюту можна збільшити шкоду тієї чи іншої форми але це лише одноразове покращення. Загалом, прокачка хоч номінально і присутня, але дуже проста і банальна, не говорячи вже про те, що місцевих монет випадає набагато більше ніж потрібно і їх просто нікуди дівати.

👿 Також з мінусів варто відмітити відсутність будь-яких кімнат швидкого переміщення, за виключенням центрального ліфту, що не робить бектрекінг приємним, та одноманітні бої зі звичайними ворогами, в ході яких в героїні є лише легкі та важкі атаки і допомога Апіно, фактично бої тут взагалі не приносять жодної нагороди, кріма валюти, яка й так дуже швидко накопичується.Ну і окремий жирний мінус - фінальний бос.

You’re the last person I imagined I’d find in this place.

🎨 Візуально гра не пропонує нічого революційного чи незвичного, адже її візуал одразу відсилає до епохи 16-бітних консолей Сега і загалом повторює стиль тієї епохи, хоча час від часу і перемішує його з більш детальними сюжетними вставками. Замок в грі достатньо різноманітний, а його деталізація знаходиться на цілком прийнятному рівні, натомість вороги доволі різноманітні візуально, хоча й не можуть похвастатися багатим мувсетом.

🎷 Звуковий супровід не є чимось незвичним і просто представлений приємними композиціями для досліджень та боїв.

9 Years of Shadows – це:

👌 ДЄВЯТЬ ЛЄТ ДАМБІЛІ ТАЛОС!
👌 Рідкісний веселковий скін єдинорога
👌 Фіолетовий - новий хіт сезону
👌 Danger! Danger! High Voltage!
👌 Русалонька від Нетфліксу
👌 Переодягання в стилі Сейлор-Мун
👌 Bloodstained на мінімалках
👌 Ван (не Даркхолм)

🔷 Не маючи жодних інноваційних ідея 9 Years of Shadows являє собою просто непогану метроїдванію для поціновувачів олдскульних ігор та тих, хто шукає не особливо складну пригоду на пару вечорів. 🔷

🔰 Діагноз – Return to CastleVania 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 11 октября 2023 г.. Отредактировано 11 октября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 48
0.0 ч. всего
💢 注意 !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще нове реаліті-шоу Альберта Вескера! 📌

Someday love will find you
True love won't desert you
You know I still love you
Though we touched and went our separate ways

👉 Майже 20 років тому, коли оригінальна Resident Evil 4 вперше з’явилась на світ, різні її видання поступово наповнювались контентом і чи не найбільшим доповненням до гри стала окрема кампанія за Аду Вонг що носила назву Separate Ways і пропонувала поглянути на вже знайому історію під новим кутом та розставити всі крапки над і. Тому ще на релізі ремейку гравців цікавило питання - чи отримають перевидання і пригоди Ади. Тут Капком залишилися вірними собі, а тому історія знову вийшла у вигляді DLC та й чекати її довелося добрі пів-року.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте використовувати Леона в своїх цілях! 💊

I think we both know this is where we go our separate ways.

🎥 Якщо оригінальна Separate Ways була своєрідним набором місій, які трохи доповнювали сюжет і пропонували вже знайомий геймплей з мінімумом змін, то однойменне DLC до ремейку четвертої частини… не дуже й сильно поміняло цю формулу. І хоча окремою грою воно не стало, змін, як і в самому ремейку четвірки, виявилося чимало. Перша – це, звісно ж те, що історія стала більш цілісною, і хоча гравця все ще кидають по локаціям з основної гри в різному порядку, а переходи між ними можуть відбуватися в катсценах, вже нема відчуття, що вас змушують виконувати список мало пов’язаних між собою завдань, натомість пропонуючи більш цільну історію.

🌄 На користь цьому йде і те, локації з основної гри не просто змінюються, як це було в ході основного сюжету, але й перемішуються з новими місцями, які відвідає тільки Ада. Нічого екстраординарного, переважно це просто додаткові кімнати і проходи у вже знайомих місцях або детальне дослідження там, де Леон пробігав за секунди, але це помітно освіжає відчуття від того, що особисто я вже бачив кілька разів під час перепроходжень основної гри.

🎭 Сам же сюжет виявився на диво непоганим і закриває діри в історії основної гри, до яких виникали питання. Помітно розширили і роль Вескера – якщо в оригіналі він просто десь сидів у своїй водолазці і спостерігав, а в RE4 Remake з’являвся в останні хвилини гри, то тут він регулярно виходить на зв’язок і навіть пару разів навідується особисто щоб витягувати Аду з пасток, в які вона потрапляє бо виявляється, що весь цей час він тусив поруч на власному дослідницькому човні і сам міг би спокійно дістати Бурштин але… просто не робив цього. Тут, до речі, що Ада, що Вескер, виявляються своєрідними невдахами, адже перша регулярно провалює поточне завдання і полює за зразком до самого фіналу, а другий просто за цим спостерігає, регулярно погрожуючи але навіть в фіналі, після зради Ади, нічого не роблячи.

👿 Втім, доповнився не тільки сюжет чи список локацій, але й набір ворогів, адже в Ади з’явився дуже палкий прихильник, який буде переслідувати її протягом левової частки хронометражу DLC, що вильється в кілька боїв, та носить назву Чорної Мантії. Так, це один з двох наближених Рамона Салазара, але на відміну від Вердуго, з яким бився Леон, даний ворог має дещо інший стиль бою, а тому чекайте дечого нового, це не говорячи вже про те, що тепер зникнення другого прислужника Салазара цілком логічне.

👠 Найбільше ж новизни з’явилось в геймплеї, адже Ада не тільки має свій власний стиль бою, але й деякі унікальні нововведення, основне з яких це, звісно ж, її фірмовий крюк. В оригіналі він використовувався , якщо не помиляюсь, виключно в сюжетних моментах і був максимально заскриптованим, тоді як тут це хоч все ще і не окремий інструмент, але його функціонал помітно збільшився. Тепер в багатьох місцях ви можете чіплятися за різні виступи щоб піднятися вище, перелетіти через завал на дорозі або дістатися в недоступне місце (де у випадку з основною грою Леону треба було кооперуватися з Ешлі).

💪 Однак на цьому використання крюка не обмежується, адже йому знайшлося місце і в бою і тоді як Леону для добивання пораненого ворога треба скорочувати з ним дистанцію, Ада може миттєво притягнутися за допомогою крюка, виконуючи добивання і збиваючи з ніг всіх ворогів, яким не пощастило опинитися між нею та її ціллю. Але і це ще не кінець, адже в грі трохи доповнили систему брелків для кейсу і один із них дає можливість навіть виривати щити у ворогів, завдяки чому крюк взагалі стає страшною зброєю. Та що вже там, тепер битва Ади з Ель Гіганте перетворюється на справжнє аніме, не вистачає лише Shinzo wo Sasageyo на фоні

🍡 Що ж стосується звичайної зброї, то арсенал доволі знайомий, оскільки перекочував з основної гри, але Ада не була б Адою, якби не ховала в одній із кишень свого костюму арбалет, який тут має лише єдиний вид стріл, однак це розривні стріли а тому в цьому плані вона не особливо поступається тому ж Краузеру із найманців. Крім вищезгаданих брелків доповнили і кейси, а тому в Ади вони мають новий вигляд, хоч і старі властивості.

🎅 Так як і в основній грі тут можна збирати різні коштовності та скарби, об’єднуючи їх між собою для збільшення прибутку, Торговець теж на місці і дозволяє купувати зброю і доповнення до неї, рецепти для крафту, продавати все непотрібне і прокачувати свій арсенал, не говорячи вже про виконання спеціальних контрактів, що принесуть шпінель, яку можна буде обміняти на цінні речі і квитки для прокачки зброї.

🎫 Цікавим нововведенням став і своєрідний режим доповненої реальності. Якщо в оригіналі в Ади були спеціальні окуляри, то тут це лінза, яка дозволяє підсвічувати сліди і виділяти їх на загальному фоні. Використовується це абсолютно лінійно, але виглядає непогано.

🎰 Як і в основній грі, в доповненні присутня купа внутрішньоігрових челенджів, що поступово відкривають не тільки різні модельки, а й нові костюми (в тому числі класичну, хоч і видозмінену, сукню), косметику (переважно окуляри) і зброю, а також підвищені рівні складності. Зміни торкнулися і режиму Найманців, адже з безкоштовним оновленням вони отримали одну нову карту, нову варіацію Леона, Вескера а також дві варіації Ади.

Soon the sun will set on the age of man.

🎨 Візуал не особливо змінився в порівнянні з основною грою, а тому всі знайомі локації виглядають все так само чудово, разом з тим деякі приємні доповнення навіюють ностальгію, зокрема повернувся культовий коридор з лазерами, який тепер ще й отримав практичне використання.

🎷 Звуковий супровід все ще цілком непоганий, а фінальні титри DLC отримали новий саундтрек, що помітно розбавляє основний.

Separate Ways – це:

👌 Attack on El Gigante
👌 ВЕСКЕР У ВОДОЛАЗЦІ
👌 Ада 3 vs. Кімната з лазерами
👌 Можливість продати вкрадений кандібобер берет
👌 Любитель носити капелюх в приміщенні
👌 Повернення U-3... без стероидов
👌 Нові смертельно цікаві знайомі
👌 Регенерадор-крадій
👌 Захоплюючі пригоди куртки Леона

🔷 Доволі якісне доповнення, яке закриває дірки в сюжеті, пропонує трохи нових локацій, перемішаних із вже знайомими, видозмінений геймплей зі збільшеною мобільністю, більше косметики та випробувань і, при цьому, при високій ціні основної гри має досить скромний цінник, що цілком прийнятний для тих кількох годин, які займає перше проходження. 🔷

🔰 Діагноз – На шляху до ремейку RE5 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 5 октября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 52
2.1 ч. всего
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще світ, де немає більше шести кутів! 📌

Ігротерапія за доступною ціною

👉 Іноді хочеться відпочити від великих ААА ігор з десятками різних квестів та простих завдань і зайнятися чимось розслабляючим, без необхідності гнатися за рейтингом та наміченими цілями або ж детально вивчати численні механіки і їх взаємодію між собою. Саме в таких випадках на допомогу приходять різні ігри з медитативною атмосферою, про одну з яких і поговоримо.

👉 Dorfromantik це дуже спрощена стратегія, в якій все, що вам треба робити – це будувати світ за допомогою різних плиток. Все, ніякого менеджменту ресурсів, ніякого протистояння з іншими гравцями чи штучним інтелектом, ніякої побудови власної імперії чи завоювання всієї карти, лише спокійна атмосфера, приємна музика і незвіданий світ, який треба дослідити.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте будувати боброву хатку! 💊

Невеликий безлад створює затишок.

🌀 Загалом ігровий процес дійсно такий простий як описано і все, що ми можемо робити – це брати різні шестикутні плитки та розташовувати їх на карті. Але, звісно ж, вся справа в деталях. В грі взагалі немає якогось сюжетного режиму і після короткого навчання основам ви одразу можете відправитися в один із доступних режимів. У звичайному режимі вам надається обмежене число плиток і якщо вони закінчаться – то закінчиться і гра. Крім того, ви не можете обирати, яку саме плитку викладати наступною, адже порядок обирається автоматично. Самі плитки бувають декількох основних типів, серед яких як банально пусті клітини, так і плитки з будинками, деревами, полями, водними просторами, залізною дорогою та ще всякі специфічні елементи, які поєднуються з всім вищезазначеним, наприклад боброва хатка, яку треба будувати біля води, або ж вітряк, що має бути розташованим у полі.

🌊 При цьому «чисті» плитки перемішані з «комбінованими», на яких може бути, приміром, одночасно ліс і будинки, а тому треба ретельно обирати, що і де ви будуєте. Це важливо ще й тому, що деякі плитки йдуть з вимогам, найчастіше це необхідність збудувати масив із певної кількості плиток одного типу, наприклад ліс, де буде вказана конкретна кількість дерев. За виконання подібних завдань а також за деякі комбінації плиток ви отримуєте очки і, разом з ними, нові плитки в наборі, таким чином подовжуючи час гри.

🌏 Крім цього ви можете відкривати нові види плиток – для цього або треба виконувати завдання з набору очків, або ж розширювати карту до тих розмірів, коли на ній з’являться унікальні плитки, діставатися до них і виконувати певні завдання. Незважаючи на розслаблюючу атмосферу, гра загалом вимагає від вас вміння думати наперед і розташовувати різні масиви плиток таким чином, щоб коли ви отримували нові, із завданнями, достатньо було лише приєднати їх до вже готового масиву і миттєво виконати вимоги завдання.

🌴 Крім звичайного режиму є своєрідний режим на швидкість, а також сезонний, де дається дуже обмежене число плиток і треба думати, як найефективніше їх розташувати, таким чином гра перетворюється на пазл. Що ж робити якщо ви збудували дуже гарний світ але не встигли завершити один із масивів або й взагалі все закінчилося на найцікавішому? Для таких ситуацій в грі присутній творчий режим, в який можна переносити карти із звичайного, щойно гра завершиться, і продовжувати будувати вже там, використовуючи різні додаткові можливості, такі як копіювання плиток або їх перетасовування.

🌸 Хоча тут немає якихось обмежень за часу, він все ще існує у світі гри а тому можна побачити як настає вечір, над полями літають птахи, або ж взагалі змінюється пора року. Ну і останнє за списком, але точно не за значимістю – в грі є офіційна українська локалізація, що, звісно ж, робить її доступнішою для багатьох гравців, хоча тексту тут не так вже й багато.

Весь світ складається з граней. І чим більше їх, тим здаються вони філіграннішими.

🎨 В грі присутній чудовий, мінімалістичний стиль, який гарно поєднується зі світом, збудованим на основі шестикутників, а завдяки різним біомам і їх зміні під час гри світ виглядає ще живішим.

🎷 Звуковий супровід чудово доповнює візуал, а тому протягом гри ви почуєте спокійні та медитативні мелодії.

Dorfromantik – це:

👌 Можливість намалювати прапор України.
👌 єДерева
👌 20 видів картонних будинків
👌 Потяг без машиніста
👌 Звичайний річковий храм Амани
👌 Найреалістичніша симуляція перелітних птахів
👌 Дофамін без рецепту лікаря
👌 Млини в очікуванні Дон Кіхота

🔷 Приємна, медитативна гра з простим геймплеєм, що дасть можливість розслабитись та збудувати свій власний світ з маленьких фрагментів, а доповнюється гарний візуал і спокійна музика офіційною українською локалізацією, тому точно раджу спробувати дане творіння. 🔷

🔰 Діагноз – Шестикутна романтика 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 28 сентября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 49
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 4
0.0 ч. всего
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще звичайний продавець ліків із Зовнішнього світу! 📌

Одного разу WB не вирізали з гри готового персонажа щоб потім продати окремо і в них обвалились акції

👉 Уже в попередніх іграх студії Netherrealm з’явилась традиція в перших же трейлерах своїх нових ігор анонсувати додаткових персонажів, яких можна отримати в якості бонуса за передзамовлення. В Mortal Kombat X таким персонажем був Горо, а в Injustice 2 – Дарксайд. Це були персонажі, які не брали жодної участі в історії і були створені саме в якості додаткового контенту та бонусів для тих, хто завчасно підтримав розробників, тоді як всі інші могли отримати їх вже після релізу, але за додаткову плату.

👉 Ситуація змінилась з виходом Mortal Kombat 11, за передзамовлення якого обіцяли Шао Кана, от тільки цього разу це не був який DLC персонаж, доданий до основного ростеру, ні, Шао Кан був повноцінним учасником історії як в сюжетному, так і в геймплейному плані, і хоча його також можна було отримати безкоштовно, після релізу він продавався окремо, тобто по факту з гри вирізали одного за базових персонажів і стали продавати з метою заробітку додаткових грошей. І, на жаль, ця практика продовжується також і в Mortal Kombat 1, адже і тут за передзамовлення пропонували персонажа, який і так вже був в грі і грав там ключову роль, а тому палець вниз я ставлю не Шанг Цуну, який вийшов чудовим персонажем, а саме подібній практиці, яка, судячи з її повторення, успішно закріпилась. Хоча що вже говорити, зараз в магазині можна купити навіть Хавіка та камео персонажів, які відкриваються за банальне проходження історії та пару-трійку годин гри.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте міняти подобу не менше десяти разів на день! 💊

Others make rules. I change them.

🌌 Почнемо з того, чим відрізняється ця версія Шанг Цунга від тієї, яку ми бачили в Mortal Kombat 11. Тепер в персонажа немає можливості перетворюватися на кольорових ніндзя, прибрали можливість викликати трупи, але найбільших змін зазнала його фірмова здібність по перетворенню на супротивника. Якщо раніше для цього треба було провести спеціальну атаку, якою ще треба було успішно влучити, то зараз для перетворення достатньо лише натиснути відповідну комбінацію клавіш, і не важливо, на якій відстані ви її виконуєте та чи вставляєте в комбо.

🌌 Як і раніше, перетворення на супротивника відкриває повний доступ до його мувсету, але тепер, за рахунок того що процес перетворення не є атакуючим прийомом, з’являється можливість почати комбо в своїй звичній формі і продовжити, будучи копією свого супротивника. Також, якщо раніше при перетворенні можна було не тільки виконувати будь-які прийоми, доступні супротивнику, а і його бруталіті, то зараз в цей список додали ще й фаталіті, більше того, тепер можна перетворюватися навіть на екрані добивання.

🌌 Втім, ще цікавішим нововведенням стали форми чаклуна. Якщо раніше він поперемінно з’являвся то в старій, то в молодій подобі, але це було обумовлено виключно сюжетом і зводилось до простої косметики, то в МК1 даний аспект змінили. Тепер в будь-який момент часу, як просто знаходячись в бездії так і посеред комбо, Шанг може змінювати свою подобу, переключаючись між старою та молодою версіями. Це призводить до повної зміни мувсету, як звичайних комбо так і всіх спецприйомів.

🌌 Зокрема в молодій подобі чаклун має доступ до черепів, від одного до трьох за раз, якими стріляє по прямій, спеціальної атаки своїми кігтями, а також нового спецприйому, за допомогою якого відстрибує назад і викликає з-під землі шипи на тому місці, де стояв секунду тому. В той же час в старої версії героя черепи вилітають з-під землі, причому в обох можливих напрямках, ними ж він може атакувати і в повітрі, а замість виклику шипів тепер доступен прийом з отруйним шприцем, який ще й дає бафи герою.

🌌 Загалом, Шанг Цунг залишився, як і в МК11, добре пропрацьованим персонажем, який впевнено почувається як на близькій, так і на середній дистанції та за бажання може зонити. Стара подоба має довші комбо та з легкістю джаглить за допомогою всього пари прийомів, тоді як молоді більше підходить для міксапів і попереднього вивчення поведінки супротивника. Втім, хоча прийомів в арсеналі чаклуна і багато, особисто мені дечого не вистачає, зокрема можливості швидко скорочувати дистанцію, для чого раніше слугував як слайд Рептилії, так і власний ривок чаклуна, та й без прийома Смоука антизонинг дещо просів.

🌌 Що стосується добивань, то обидва фаталіті пов’язані з використанням різних зілль, що створює Шанг образ якогось алхіміка, який раніше не був настільки сильно йому притаманний, і якщо одне фаталіті цілком непогано і відсилає як до експериментів персонажа так і до логотипа серії, то інше можна було б віддати деяким іншим персонажам і ніхто не помітив би різниці. З бруталіті ситуація краща, хоча тих добивань, які відкриваються на релізі через прокачку майстерності персонажа і не дуже багато, а тому сподіваюсь до нанизування на шипи чи близького знайомства з черепами додадуть щось ще.

Hoping against hope. Such an endearing human trait. I'm touched, really.

🎨 Візуально чаклун виглядає чудово. Звісно, цього разу його вже не грає Кері-Хіроюкі Тагава, але навіть так молода версія Шанга вийшла доволі самобутньою та відмінною від тієї, яку ми бачили в МК11, хоча й має багато спільних рис характеру. Що стосується кастомізації, то загалом на релізі вона доволі куца і в більшості персонажів доступно всього по три костюми (а в деяких взагалі два). Шанг Цунг не став виключенням, а тому на додачу до свого стандартного образу, який ми бачили ще в першому трейлері, отримав доповнений (по факту це Шанг Цунг з іншого таймлайну) а також скін титана із фіналу Aftermath (хоча поки що і без характерних кольорів). Так як в грі порізали екіпірування, залишивши лише один предмет на персонажа, чаклун тепер має тільки змінні наручі із фірмовими шприцами, які з’явились саме в МК1.

Шанг Цунг – це:

👌 Неймовірний кар’єрний ріст продавця лaйнa
👌 Зрада самого себе за зраду не вважається
👌 Ремастер Смертельного Альянсу в 4К 60FPS
👌 Правильне використання пірамідки Гордона
👌 Абілка на автоматичний вибір з двох стільців
👌 Звичайна шкільна лабораторія з біології
👌 Найдушевніший співрозмовник
👌 Довгоочікувана репрезентація гетеросексуальних вогняних літаючих черепів
👌 Not a mimic

🔷 Цікавий розвиток та переосмислення одного з найбільш запам’ятовуваних персонажів в серії Mortal Kombat, який в новій грі зіграв одну з ключових ролей, виражається як в безпосередньо його сюжетній ролі, такі і тих геймплейних змінах, які серйозно змінили його можливості, а непогана, хоч і обмежена кастомізація, це лише доповнює. Втім це все ще персонаж, який є невід’ємною частиною основної гри і той факт, що його вирізали та продають окремо, є черговим свідченням бажання WB заробити побільше грошей не роблячи для цього нічого. 🔷

🔰 Діагноз – YOUR SOUL IS MINE всього за 200 гривень 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 22 сентября 2023 г.. Отредактировано 22 сентября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 77
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 5
2
200.9 ч. всего (34.9 ч. в момент написания)
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще можливість добити супротивника за допомогою його ж фаталіті! 📌

*Для перезапуску історії розбийте скло та натисніть на кнопку*

👉 Після релізу Mortal Kombat 11 багато гравців чекали на Injustice 3 бо раніше було чергування двох цих франшиз у Netherrealm, хтось допускав можливість появи Mortal Kombat 12, але розробники пішли ще далі і новий Мортал Комбат отримав лише одиницю в назві та мав стати своєрідним перезапуском вже відомого всесвіту. Знову. По факту ж ми отримали продовження історії, яка тягнеться ще з МК9 (а там із самої першої гри), помітно змінений геймплей та перестановки в ігрових режимах і неочікуване повернення деяких персонажів із посткласики.

👉 Погодьтесь, звучить, просто чудово і може скластися враження що перед нами однозначно успішна гра але чи це дійсно так? Навіть для мене, як для фаната серії, вона видається досить суперечливою через цілий ряд факторів, починаючи з базової ціни в 1800 гривень за гру без української локалізації (що в світі, де існує Baldur’s Gate 3 за 900 грн виглядає просто смішно), та закінчуючи численними змінами в бойовій системі, не всі з яких пішли їй на користь, загальному урізанні кількості ігрових режимів та досить скромній кількості контенту на релізі.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте робити фаталіти три рази на день! 💊

💪 Наш світ наповнений різними традиціями – від приготування олів’є на святкування Нового року до необхідності ставати в чергу за новим айфоном щоб пограти на ньому в Death Stranding. Netherrealm Studios не стояли осторонь і започаткували власну традицію, якої дотримуються вже десяток років – випускати свої ігри на ПК в поганому технічному стані. А тому не дивуйтесь тому, що і в МК1 чимало проблем, як із оптимізацією, так і з фізикою, хімією, біологією, алгеброю мережевий код не найкращої якості та й загалом якщо ви грали в попередні МК на релізі то зловите не найкраще дежа вю.

Having liberated the Hourglass and become Keeper of Time, my next task was to restart history.

🌌 Сюжет продовжується після Mortal Kombat 11, або, якщо точніше його сюжетного доповнення Aftermath, за підсумками якого Лю Кан переміг Шанг Цунга, отримав контроль над піщаним годинником Кроніки та перезапустив історію, в своєму новому таймлайні позбавивши всіх потенційних ворогів їх сил або зробивши так, щоб вони не становили жодної загрози. Тепер же турнір Мортал Комбат це не втілення амбіцій Зовнішнього світу в намаганнях поглинути Земне царство, а просто серія дружніх поєдинків між представниками двох вимірів, по результатам якого переможець отримує титул чемпіона і всі відправляються на святкування.

🌏 Втім така ідилія не триває вічно і після чергового турніру, в якому беруть участь Джоні Кейдж, Кунг Лао та Кенші, а молодий Рейден стає переможцем, Лю Кан, котрий після перезапуску таймлайну став скромним богом-захисником Земного Царства, починає підозрювати що зріє якась змова, але він навіть не міг уявити її масштаб та те, звідки вона походить…

👸 Основна заслуга нового МК – це, звісно ж, повернення старих персонажів, яких не бачили добрі півтора десятка років, та їх якісне прописування разом із вже звичними, завдяки якому, приміром, мені вперше стало цікаво слідкувати за Рептилією. Сюжет став ще масштабнішим а кількість фансервісу в останніх главах перевищує всі мислимі норми. Разом з тим фінал вийшов неоднозначним, і якщо одним гравцям подібний розвиток серії буде цілком до вподоби (а я впевнений що NRS ще випускатимуть сюжетні доповнення), в тому числі і мені, то деякі назвуть подібне слідуванням за модою і знеціненням вже прописаних персонажів в історії, що частково правда.

But then I saw Earthrealm, saw Outworld. Saw there was a better way to live.

👫 Найбільше ж змін зазнав геймплей, який, з одного боку, наче й став глибшим, але з іншого – втратив багато звичних елементів без чіткої причини. Головне нововведення це, звісно ж, система камео, що дозволяє повернути старих персонажів по типу Мотаро, яких економічно невигідно робити повноцінними іграбельними героями, та використовувати їх в доповненні до основного ростеру, отримуючи таким чином доступ до характерних спецприйомів або подовжуючи комбо. Завдяки даній системі маємо набагато глибшу варіативність через можливе число комбінацій основних героїв і камео. І… це буде смішно, але на цьому виключно позитивні зміни закінчуються і починаються або спірні, або суто негативні.

👿 З гри вирізали всі натяки на варіації і тепер у всіх персонажів сталий мувсет. Прибрали дві шкали енергії зразка МК11 і залишили одну, що використовується для посилення спецприйомів та комбобрейкера. Повністю прибрали механіку крашинг блоу з того ж МК11. Арени перестали бути інтерактивними, тепер це просто декорації без можливості взаємодії (але їх принаймні стало більше). Сама система камео вшита в гру на базовому рівні, тому якщо вона вам не сподобалась, втекти від неї ви не зможете, тепер навіть один з двох кидків персонажа виконує камео герой. Самі ж камео герої в плані функціоналу дуже різні, деякі банально кращі за інших в усіх ситуаціях (привіт, Саріна). Також з гри зникла можливість закріплювати комбінації на екрані.

👿 З гри прибрали як Крипту, так і живі башти, на заміну їм прийшов єдиний режим Вторгнень, що хоч і виглядає гарно, але по факту досить нудний і весь черговий сезон (а вони прив’язані до сезонів бойової ліги) проходиться менше ніж за тиждень, після чого робити там нічого, крім грінду. Тепер в кожного персонажа є «батл-пас» і щоб отримати його добивання, таунти і косметику треба качати саме цього героя (іще більше грінду). Кастомізацію порізали, залишивши лише один предмет екіпірування на персонажа, скінів на релізі не так вже й багато, а ті, що йдуть в поточному сезоні – більшою мірою прості реколори, робити свої окремі пресети зовнішності не можна. До купи кастомізація вступних/переможних анімацій і порізали вступні діалоги. В бойовій лізі тепер треба отримати три перемоги замість 2, взагалі зникла можливість створювати кімнати а мережевий код стабільно лайняний.

We are many. You are one.

🎨 З переходом на четверту версію Unreal Engine (так, МК11 робився на 3,5) деталізація та загальна якість оформлення помітно виросла, не говорячи вже про ту роботу, яку художники провели над дизайном персонажів, особливо тих, котрі тільки зараз повернулись в серію, а тому дивитися на МК і досі приємно.

🎷 А от звуковий супровід якось не дуже запам’ятався, окремі звуки взяли ще з МК11, а решта звучить просто непогано. Меган Фокс же в якості акторки озвучування Нітари – лютий міскаст. Втім, порадувало те, що в цій частині коментаторів стане ще більше і вже на релізі можна отримати доступ аж до чотирьох, включаючи неповторного Джонні Кейджа.

Mortal Kombat 1 – це:

👌 2 Johnnys 1 timeline
👌 Sifu на максималках
👌 30 років на те, щоб зробити всратий скін Ван Дама
👌 «А де мій мейн з усіх попередніх ігор?»
👌 Куай Лянь Скорпіонович
👌 Мексиканський Бахо Серо
👌 Принц Персії з пожиттєвим запасом піску
👌 Найкращий симулятор літаючих голів

🔷 Незважаючи на певні покращення в новому МК дуже багато суперечливих а місцями і відверто негативних нововведень, не говорячи вже про те, що на релізі контенту якось замало (при доволі високій ціні гри) та й немає повного бачення розвитку гри. Якби були нейтральні оцінки то я б обмежився саме такою, а тому якщо ви не фанат серії, то почекайте принаймні кілька місяців поки гру не покращать та не додадуть новий контент. 🔷

🔰 Діагноз – Нова ера зі старими проблемами 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 21 сентября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 54
22.8 ч. всего
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще можливість побачити прихід Дива (вдруге)! 📌

Прийомні дні для покаяння - вівторок і четвер, з 08:30 до 16:00.

👉 Свого часу в огляді першої Blasphemous я поставив їй позначку «рекомендую», хоч у мене і було чимало претензій до гри. Якби я писав огляд зараз то точно не зробив би подібного, адже з висоти свого нинішнього досвіду розумію, наскільки кривим та погано реалізованим був оригінал, буквально виїжджаючий лише на візуальній складовій та цікавому сюжеті в стилі Міядзакі Дарксоуловича, будучи водночас чи не жахливою метроїдванією, хоча, справедливості заради, самі автори позиціонували гру як платформер а ярлик метроїдванії наклеїли вже самі гравці.

👉 Я не мав якихось оптимістичних фантазій по відношенню до сиквелу та й, забігаючи наперед, жодної революції не сталось і це все ще гра з певними проблемами. Однак цього разу ключове слово саме «певними», оскільки з другої спроби автори все ж зрозуміли, що немає сенсу винаходити велосипед коли вже добрі 20 а то й 30 років існують чудово працюючі рішення в обраному ними жанрі. А тому Blasphemous 2 це не стільки крок вперед як виправлення проблем оригіналу, завдяки чому ми отримали… ну, хорошою метроїдванією я б це ще не назвав, але як мінімум вийшла непогана гра, яка не змушує гравця марно страждати, пропонує місцями непогану а місцями навіть цілком хорошу варіативність в геймплеї та й загалом дарує приємний досвід. А в порівнянні з першою частиною це вже серйозна похвала.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте каятися в будь-якій незрозумілій ситуації! 💊

I curse you forever in name, I bless you forever in death.

🌀 Як і в оригіналі, сюжет подається як завгодно, тільки б не словами через рот, а тому готуйтесь до того що вам знову доведеться шукати лор в оточенні, предметах та їх описах і навіть коли дізнаєтесь нову історію Дива (яке все більше нагадує природний феномен аніж щось з розумом чи самосвідомістю), що, до речі, відбувається через сотні років після сюжету оригіналу, питань до історії залишиться ще чимало. Втім деякі свої помилки розробники все ж урахували, а тому принаймні в грі більше немає того посміховиська, яке охрестили «лорними кістками». Так, очевидно, ідея створювати окрему (і доволі велику) категорію предметів для збору, єдине призначення яких – розкривати лор гри, виявилась повністю провальною. Навіть не знаю чому так. Натомість тепер лор розподілений більш рівномірно і, незважаючи на те, що частенько це буквально абзаци тексту, читати його досить цікаво і, таким чином, світ гри непогано розкривається.

👓 А от геймплейно гра дійсно виросла (ну, або ж досягла стандартів метроїдваній із 90-х, тут все залежить від вашого ігрового досвіду в жанрі). Найголовніше, що пропонує сиквел – це варіативність. Так, три види зброї та півтора десятка молитв і близько не зрівняються з арсеналом із якої-небудь Bloodstained, але я нагадаю, що в оригіналі взагалі був лише один меч з кущем прокачки замість повноцінного дерева і пара молитв сумнівної якості. Тепер же на самому початку гри гравець може обрати або повільне але потужне «кадило» з можливістю додати вогню, або пару слабких проте швидких рапір з електричною шкодою, або ж меч, що є чимось середнім і теж має свої переваги, типу аналогу режиму люті.

🎼 Яким би не був ваш стартовий вибір, ви в будь-якому разі зберете всю зброю, адже крім боїв вона тепер використовується і для платформінгу, що, як на мене, є чудовим рішенням. Меч дозволяє виконувати потужну атаку в повітрі, що знищує спеціальні дерев’яні стіни на землі, удари кадилом по особливим дзвонам на короткий час виявляють невидимі платформи а рапіри в свою чергу дозволяються телепортуватися, атакуючи незвичні статуї з дзеркалами. І звісно ж все це комбінується між собою, завдяки чому в рамках однієї кімнати нерідко доводиться використовуючи весь арсенал, добре, що зброя перемикається натисканням однієї кнопки.

💉 А от що недобре, так це те, що попри реалізацію швидкої зміни зброї для платформінгу, розробникам чи то не вистачило фантазії зробити подібне і для бою, чи то вони не вважали це за потрібне. Так, в бою ви можете перемикати зброю майже в будь-який момент, але є нюанс. Прокачка. За нову валюту, що носить назву «мітки мучеництва» ви можете прокачувати всі три види зброї і їх прокачка суттєво впливає на ефективність в бою, не в останню чергу відкриваючи режими посилення. Оскільки кадило й так досить потужне, то воно використовує шкалу магії для вогняних атак, меч має окрему шкалу що заряджається під час атак та дозволяє на короткий час наносити додаткові удари, а якщо атакувати рапірами та не отримувати при цьому шкоду то вони зарядяться силою блискавки та ще й можна буде виконати пару потужних атак за рахунок цього заряду. То в чому ж тут проблема? А в тому, що після перемикання зброї всі ці заряди зникають, тобто або ви граєте з усім арсеналом але без належного використання доброї половини прокачки, або ж фокусуєтесь лише на одній зброї.

🌈 Якщо в оригіналі система штрафів, де після смерті у вас не відбирають зібрану валюту а натомість блокують частину шкали магії викликала лише сміх то тут… загалом це теж виглядає несерйозно, але шкала магії використовується набагато активніше, адже доступні молитви досить різноманітні і діляться на швидкі закляття та ритуали, а на додачу до бумерангу з першої частини з’явилась телепортація в хаб, захисний бар’єр, виклик бойового духа-помічника та навіть зупинка часу.

🏆 Щоб все вищеописане було ще більш варіативним з’явилась система дерев’яних фігурок, кожна з яких дає щось корисне (наприклад постійне відновлення здоров’я чи зменшений кулдаун ухилення), а їх комбінації можуть пропонувати як банальні бонуси, так і нові геймлейні механіки, зокрема закляття, що автоматично атакують ворогів під час ухилення або ж коротку зупинку часу при використанні лікування. До амулетів з Hollow Knight це, можливо, поки що не дотягує, але вже дуже близько. Розарій же, натомість, став вкрай примітивним і все, що він може запропонувати – це підвищення певних резистів.

🔞 Загалом же гра вийшла помітно легшою за оригінал (я деяких босів проходив з першої спроби) і, при цьому, досить лояльною до гравця, адже завдяки подвійному стрибку чи ривку в повітрі більше немає відчуття скованості чи враження, що герой наприкінці гри такий же, як і на початку. Окремо порадувало те, що виконання додаткових квестів суттєво полегшує переміщення світом та й не тільки, і це вже не говорячи про те, що на відміну від інших метроїдваній, в мене жодного разу не виникла ситуація коли б я не знав куди зараз треба йти.

For twisted are, were, and will be, the paths of the miracle.

🎨 Перша гра продалась завдяки неймовірному піксельному візуалу і сиквел це лише примножив, чого тільки варті нові локації, які поступово з’являються у відповідь на дії гравця, не говорячи вже про катсцени, якість яких помітно виросла.

🎷 Звуковий супровід залишився переважно на рівні першої гри, тобто доволі якісним і атмосферним, чого цілком достатньо.

Blasphemous 2 – це:

👌 Чергове пришестя Дива
👌 Свій власний станд
👌 Молитва “Take me to church”
👌 Шипи для малюків
👌 Справжній медовик за оригінальним рецептом
👌 Батько за викликом
👌 Сердечний привіт від вищих сил

🔷 Blasphemous 2 став чудовим прикладом роботи над помилками, а тому якщо ви хотіли менш криву гру з більш продуманим геймплеєм – то варто спробувати. Якщо ж ви шукали гру з крутим піксельним візуалом то, скоріше за все, ви вже й так її купили. 🔷

🔰 Діагноз – Подвійна сила покаяння 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 5 сентября 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 43
0.0 ч. всего
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще можливість вдруге сходити на випускний! 📌

I guess laser bears ARE a lot like Ikea furniture.

👉 Ну що, запросили найкрутіших студентів коледжу для монстрів на випускний? На цьому все, розваги закінчились? А от і ні! Адже це був лише перший семестр а тому пригоди вампіра-хіпстера, демона, що має проблеми з контролем гніву, горгони-кар’єристки, принцеси-русалки, перевертня з добрим серцем і полтергейст_ки, що любить добряче розважитись, продовжуються. Однак тепер до них доєднуються ще двоє студентів – хтонічна сутність що існувала як божество протягом численних століть і мала свої власні культи – З’Горд… ем, ні, вона вже не користується цим ім’ям і не несе відповідальності за можливі психологічні травми які ви отримали під час проходження її сценарію в оригінальній грі, а тому тепер просто виступає в ролі звичайної студентки (з купою фіолетових тентаклів) на ім’я Зої, що любить мистецтво і створює різноманітні фанфіки.

👉 Останнім же, восьмим персонажем, якого можна буде запросити на випускний, стане Калькулестер Хьюліт-Паккарт (версії 1.0), розумний комп’ютер (якщо ви раптом ще не здогадались), котрий аналітично підходить до оцінки оточуючої дійсності але при цьому все ще намагається знайти справжню любов. Втім, цими двома доповнення не обмежується, а тому під час своїх пригод ви зустрінете ще декілька нових облич (і не тільки облич), зокрема синю демонессу Далію, яка становить серйозну конкуренцію Деміану, вампіра з крутою фізичною формою яку він не приховує - Дімітрія і Леонарда, який… скажімо так, ви дуже швидко захочете принести його в жертву, продати на органи, в рабство або ж просто позбавитись від нього будь-яким іншим максимально негуманним способом.

👉 Загалом, доповнення приносить трохи більше ніж нових персонажів, а тому поговоримо більш детально як про нього, так і про основну гру. Огляд же самої гри можна почитати тут:


Monster Prom

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте уникати Леонарда! 💊

If idiots could fly, this place would be an airport.

👻 Перше, на що варто звернути увагу – це те, що дане доповнення не просто додає в гру нових персонажів, а, по суті, ділить гру на два режими – оригінальний (він же First Term) і Другий семестр (Second Term відповідно). І якщо перший це, власне, оригінальна гра без доповнень, то другий пропонує новий контент – до вже знайомих шести героїв додаються ще двоє, з’являється чимало сценарії з їх інтеракцією між собою, часто зустрічаються вже згадані нові другорядні персонажі і тому подібне. При цьому в Second Term відсутні деякі історії що були в оригінальній грі, а тому розділення на два окремі режими цілком логічне, адже жоден з них не є ультимативним і кожному є що запропонувати гравцю.

👽 Що стосується самих історій, то тут що Monster Prom, що Second Term доволі грамотно підходять до висміювання багатьох реалій сучасного суспільства, майстерно працюючи з призмою чорного гумору і пародіюючи багато звичних атрибутів.

👿 Окремо згадаю за те, як функціонує гра, адже з мого огляду MP могло скластись враження, наче все зводиться до того, що вам треба із двох варіантів, де один завжди правильний, а інший – ні. Насправді ж все дещо складніше і дуже важливу роль відіграють ваші характеристики, які ви набираєте відвідуючи шість різних частин коледжу. По-перше, оскільки кількість персонажів, яких можна запросити на випускний, збільшилася з шести до восьми, то стартовий тест, що дає змогу трохи підвищити певні характеристики, став більшим і включає тепер і нових персонажів.

💀 По-друге, від характеристик повністю залежить ваша успішність в грі, адже в ситуаціях, коли треба обирати один з двох варіантів насправді немає правильних чи неправильних. По факту, кожен варіант представляє якусь характеристику і те, чи його вибір буде успішним, напряму залежить від ступеня прокачки даної характеристики. Іншими словами, маючи низькі характеристики ви будете автоматично провалювати подібні «перевірки», в той час як при високих характеристиках вибір будь-якого варіанту буде успішним, а тому запам’ятовувати «правильні» варіанти немає жодного сенсу.

👾 Фактично, вам треба розуміти, які характеристики ховаються за тим чи іншими варіантом відповіді і, виходячи із поточного ступеня прокачки ваших характеристик, робити вибір. Це буде досить незвичний підхід для тих, хто звик грати в класичні симулятори побачень, але саме завдяки ньому в грі і вдалося реалізувати таку величезну кількість можливих подій. Ну і незайвим буде сказати, що, крім пари прокачаних до певного рівня характеристик, для отримання хорошого фіналу з обраним персонажем вам треба отримати ще й достатню кількість сердечок від цього героя, що символізують прихильність. На відміну від характеристик вони ніде не вказуються, але для їх отримання достатньо в усіх можливих ситуаціях спілкуватися з обраним персонажем та підтримувати його за кожної можливості.

👻 Другорядні ж персонажі, яких, як правило, можна зустріти в їдальні, корисніші ніж здаються, адже одна розмова з таким героєм у випадку, якщо ви зможете успішно обрати варіант відповіді, збільшить одну з ваших характеристик на 3 або 4 пункти, що іноді може бути вирішальним. Це вже не говорячи про нові історії, учасником чи учасницею яких ви можете стати.

Are you saying you don’t wish to be driving a hot pink golf cart and putting your butt in people’s lasagna right now?

🎨 Основний візуал гри, очевидно, не змінився, втім, нові персонажі вийшли доволі запам’ятовуваними та отримали купу альтернативних костюмів. Звісно ж, збільшилася кількість фонів та ілюстрацій, що чудово можна побачити на екрані підведення підсумків, де додалося близько 500 нових можливих варіантів розвитку подій, які, очевидно, проходять не за кадром.

🎷 Звуковий супровід переважно залишився тим же самим але справжньою несподіванкою особисто для мене стала нова тема для фінальних титрів, завдяки чому післясмак основної гри і доповнення помітно відрізняється.

Monster Prom: Second Term DLC – це:

👌 Нове завдання по врятуванню світу для Ковену
👌 Демони з синього кола пекла
👌 Своя власна Матриця з блекджеком і BBC
👌 Леонард з бажанням заглянути в дупу ГГ
👌 Дімітрій з вампірської качалки
👌 Власний “Симулятор Культиста”
👌 Можливість безкоштовно малювати арти на замовлення
👌 Торгові автомати з почуттями

🔷 Приємне доповнення що розширює і так чудову гру, додаючи двох нових персонажів з якими можна зустрічатися, кількох другорядних героїв, чимало нових історій, ілюстрацій і непоганий звуковий супровід. Якщо вам сподобалась оригінальна гра або ж ви тільки плануєте її купувати – беріть одразу із доповненням, точно не пожалкуєте. 🔷

🔰 Діагноз – Лавкрафт йде на випускний 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 30 августа 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 41
16.8 ч. всего (10.6 ч. в момент написания)
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще можливість знайти собі хтонічну дівчину! 📌

Why are you playing with a little guy taking a shіt? Is it some kind of new weird J. I. Joe?

👉 Напевно подивившись на гру Monster Prom в магазині ви подумали що це якась типова візуальна новела в жанрі симулятора побачень і були… ну, не те, щоб зовсім не праві, але все ж на певній відстані від істини. Що ж тоді це таке? Особисто мені гра нагадує роуглайк, адже завдяки її нелінійній структурі кожне нове проходження може кардинально відрізнятися від попередніх і за виключенням кількох незначних повторюваних елементів призводити до нової історії.

👉 Але про що ж взагалі гра? Тут, власне, назва її чудово описує і в центрі подій дійсно знаходиться випускний в школі (чи радше коледжі, чи куди взагалі ходять студенти яким 19-400+ років?), де неможливо зустріти звичайних людей але натомість можна побачити перевертнів, вампірів, демонів, привидів, зомбі, відьом, гостей з інших вимірів, древніх хтонічних створінь, живі комп’ютери, русалок, горгон, та інші види не зовсім звичайних студентів котрі мали б навчатись, але по факту просто проводять вечірки, скоюють злочини, придумують нові способи заробітку грошей та й загалом розважаються як можуть. Але ніщо не триває вічно а тому на носі випускний, на який хотілось би запросити одного шести найкрутіших студентів (і студенток) даної незвичної школи. От тільки чи погодяться вони? І як взагалі завоювати їх прихильність?

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте слідкувати за своєю кармою (жартую, в грі немає такого параметру)! 💊

You abandoned high school and spent the rest of your life designing a robot for sex purposes.

👻 В плані сюжету гра, як я вже згадував, доволі нелінійна, чим вигідно відрізняється від багатьох інших подібних новел, де в кращому випадку вам треба повторити лише деякі дії для виходу на новий рут, а в гіршому – добру половину гри робити одне і те ж. Власне, фінальна ціль у вас досить чітка – запросити когось на випускний (ну або ж піти самому, такий варіант теж присутній). Варіантів для пари аж шість – це русалка Міранда (19), досить мила принцеса зі схильністю до геноциду, демон Деміан (21) з вибуховим характером і жагою до руйнування, перевертень Скотт (21), котрий компенсує низькі розумові здібності розвинутою мускулатурою та добрим серцем, Поллі Гайст (22?), полтергейст, яка обожнює вечірки та всі існуючі (а також ще не винайдені) алкогольні напої і наркотики, вампір Ліам (4xx), який цінує високе мистецтво, таке, як наприклад, «яой», та Вера (23), медуза, котра повністю підтримує тезу про те, що гроші правлять світом.

👽 Когось із цих шести непересічних і в міру харизматичних героїв вам і доведеться переконувати піти з вами на випускний. Для цього, в свою чергу, доступно чотири ігрові персонажі, але відмінності між ними суто візуальні і на геймплей ніяк не впливають. Сам же геймплей складається із кількох частин, першою з яких є обов’язковий тест на початку кожного проходження, що дозволить вам отримати трохи очків характеристик та почати завойовувати прихильність одного з героїв. Гадаю, для тих, хто колись грав в подібні ігри, не буде нічого нового в тому, що треба набирати спеціальні очки відносин для того, щоб, власне, прокачувати відносини з певним персонажем. В даному випадку очки характеристик і очки відносин це фактично одне і те ж саме, а тому нескладно здогадатись кому з яких персонажів краще підходить одна із шести наявних характеристик: чи гроші. Втім, на практиці все дещо складніше, а тому для успішного завоювання серця того чи іншого персонажа треба до кінця «навчання» прокачати дві, а то і три характеристики до певних значень аби мати шанс на взаємність.

👿 Як же їх прокачувати? Доволі приємно – відвідувати різні частини школи, спілкуватися з героями та робити подарунки. Всього в школі шість різних локацій, кожна з яких дає додаткові очки тієї чи іншої характеристики, наприклад, завдяки тому, що на комп’ютерах бібліотеки можна майнити біткоїни та займатися скамінгом, вона чудово підходить для заробітку грошей, тоді як в класі можна вчитися і підвищувати свою кмітливість. Крім того, що ви постійно отримуватиме підвищення характеристик, ви ще й постійно зустрічатиметесь з іншими студентами, як тими, кого можна романсити, так і простими NPC, і в діалогах з ними треба буде частенько обирати одну із двох реплік, що вплине на їх відношення до вас та може як додатково збільшити характеристики, так і знизити їх у випадку невдалого вибору. Крім можливості відівідувати вже згадані шість локацій двічі на день є ще кафетерій, де ви вільні сідати за столики з будь-якими персонажами, та магазин, де можна придбати різні предмети, що в подальшому згодяться в якості подарунків або ж відкриють доступ до нових сценаріїв.

💀 І хоч «під капотом» гра виглядає трохи нудно та зводиться до підбору правильних відповідей та набору певної кількості очок, на ділі все набагато захопливіше ніж звучить, адже ви постійно втрапляєте в якусь халепу, з якої треба майстерно викрутитись, розважаєтесь всіма можливими та неможливими способами та берете участь у все більшій кількості історій. Одних тільки секретних фіналів (не рахуючи банальні відвідування випускного) тут близько з півсотні, а загальна кількість можливих варіантів розв’язки історії наближається до тисячі.

👾 Якщо ж вам буде мало всього вищезгаданого, то грі є що запропонувати ще, а саме – можливість обирати як коротке (до 30 хв) проходження, так і повне (близько години), наявність не тільки одиночної гри, але й можливості грати компанією до чотирьох гравців (що не те щоб часто зустрічається у візуальних новелах), а також офіційний інструментарій для модингу і доступ до майстерні з купою нових якісних сюжетів та персонажів. І це вже не рахуючи офіційні DLC та два повноцінні продовження – Monster Camp та Monster Roadtrip, де пригод іще більше.

Ten Minutes later Moldova has declared war on the moon, and is firing at it with everything they’ve got.

🎨 Гра стала популярною не в останню чергу завдяки запам’ятовуваній і якісній графічній складовій, що пропонує чимало яскравих образів героїв, що доповнюються вельми гарними костюмами для різних ситуацій, навіть у другорядних персонажів. І це вже не говорячи про якісні фони та загалом досить велику кількість іллюстрацій в грі, в тому числі і фанатських.

🎷 Звук гарно доповнює картину і представлений досить бадьорими темами а повноцінної озвучки хоч і немає, проте у персонажів все ж є по кілька фраз які демонструють їх голоси та доповнюють характери.

Monster Prom – це:

👌 Випускний без танців але з потенційними вбивствами
👌 Типова дівчина Лавкрафта
👌 Виклик демона з іншого світу як спосіб прокачати вечірку
👌 Кафе типу BYOC (Bring your own cocaine)
👌 Той самий душніла з коментарів у Твітері
👌 Ламання четвертої, п’ятої, шостої і всіх інших стін
👌 Історія про важливість того, щоб першому брати серветку зі столу
👌 Drug racing Drag racing

🔷 Дуже незвична суміш із візуальної новели та роуґлайка, яка, тим не менш, ідеально працює, пропонує контент на десятки годин та вже давно поклала початок цілій серії ігор, не говорячи про цікавий всесвіт. Якщо любите візуальні новели то точно варто ознайомитись з грою. 🔷

🔰 Діагноз – My girlfriend is a monster 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
Опубликовано 25 августа 2023 г..
Был ли этот обзор полезен? Да Нет Забавный Наградить
< 1  2  3  4  5 ... 47 >
21–30 из 467