A 26 personas les pareció útil esta reseña
1 persona ha encontrado divertida esta reseña
Recomendado
0.0 h las últimas dos semanas / 0.0 h registradas
Publicada el 29 ENE 2023 a las 1:57 a. m.
Actualizada el 29 ENE 2023 a las 4:17 a. m.

💢¡Atención!💢
📌 Суб'єктивні думки та особистий досвід! Конструктивна критика схвалюється! А ще геймплей від геніального японця!

I must put an end to this once and for all. For my family, for you… And for my own sake.

🔑 Я пройшов третій епізод цього досить приємного а місцями і крутого хорору, а тому саме час про нього поговорити. Якщо порівнювати з попередніми двома, то третій епізод вийшов більш спокійним, з більшою кількістю замкнутих локацій, новими головоломками, геймплейними механіками та розвитком всесвіту гри. В той же час мене не полишало відчуття деякої прохідності епізоду, оскільки в глобальному сенсі більша його частина не має такого впливу на історію як попередні два а вся дійсно цікава інформація, пов’язана з Присутністю, вмістилась буквально в парі записок. Втім, особливих просідань в епізоді теж не було, атмосфера вийшла досить густою, можна навіть сказати задушливою (в хорошому сенсі) а якість опрацювання локацій нічим не поступається баченому раніше.

Познайомитися ж з оглядами попередніх епізодів можна тут:
--->Song of Horror: Episode 1
--->Song of Horror: Episode 2

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте допомагати людям, для яких туалет став другою домівкою! 💊

Believe nothing you see, and only one half that you hear.

🎼 Історія продовжується після фіналу другого епізоду, в якому Деніелю вдалося дізнатися, що ж сталося з антикваром Фербером та заволодіти тією самою зловісною музичною скринькою, з якої все й почалось. Вважаючи, що її повернення першому володарю позбавить його від кошмарів, Деніель, користуючись записами Фербера, знаходить адресу – старовинний маєток нині занепалого роду, остання літня представниця якого – Аріадна, приймає з його рук скриньку.

🎼 От тільки кошмари на цьому не закінчуються і Деніель розуміє, що йому стає все гірше, а тому змушений продовжувати крок за кроком слідувати за Хашером, який в своєму розслідуванні знайшов не тільки володарів музичної скриньки а й, можливо, корінь усього зла. Це приводить Деніеля до університету де й працював Хашер, а тому разом з колегами письменника він намагається знайти ту ж інформацію, що і Хашер, за якою доведеться спуститися до архіву, де вже поселилось зло…

🎼 На відміну від попередніх епізодів, де нам одразу представляли велику локацію, доступ до окремих частин якої відкривався по ходу проходження, в A Twisted Trail все будується за дещо іншим сценарієм – під час проходження епізоду нам вдасться відвідати три різні, відділені одна від одної частини архівів, а тому після проходження кожної з них, як і на початку епізоду, можна буде обрати ігрового персонажа. Їх на цей раз, до речі, лише троє, і крім самого Деніеля є можливість зіграти за одного з колег Хашера а також за студентку університету.

🎼 Втім, справжній сюрприз чекає наприкінці, оскільки в інтерлюдії з’явиться можливість зіграти за самого Хашера, який, як виявляється, цілком собі живий (або ж був живим не так давно) і випереджає героїв, почавши дослідження покинутого абатства, де в 1912 під час концерту зіграли ту саму мелодію, що й виконується музичною скринькою, що призвело до смерті чи зникнення всіх, хто її тоді почув.

🎼 Враховуючи те, що в четвертому епізоду дія відбуватиметься саме в абатстві цікаво буде дізнатися передісторію тих подій, тим паче, що в цьому епізоді розкривається той факт що Присутність існує ще з часів єгипетських фараонів і було б цікаво дізнатися про її виникнення або те, що вона собою являє.

Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly.”

🎹 Геймплейно епізод не зазнав серйозних змін – все ще досліджуємо локаціїї, знаходимо ключові предмети, які можна об’єднати між собою або десь використати, рятуємося від різних проявів присутності. Останні представлені в повному об’ємі, мені лише не зустрілась сліпа істота з другого епізоду та відповідне QTE, втім, скоріш за все, мені просто пощастило. Разом з тим з’явився новий вид загрози, так звана The Abyss, коли купа рук з’являються на підлозі і намагаються кудись витягнути героя, в той час як останній змушений відбиватися за допомогою QTE. Візуально дуже нагадує Death Stranding, в той час як за рівнем складності явно простіше, ніж інші загрози.

🎹 Що стосується головоломок, то їх не стало менше, натомість деякі вийшли простішими, хоч і не менш цікавими, а тому дослідження електронних архівів зі старими газетами, відкриття доступу до дверей таємничого виміру або пошук безпечного шляху через бібліотеку, повну сутностей, які можна побачити лише через камери спостереження, не дозволяє занудьгувати.

🎹 Окремо варто сказати про інші елементи гри, образи яких вимальовуються все чіткіше з кожним епізодом. Всього в грі заявлено 13 персонажів, хоча, як я вже говорив, головним героєм є лише Деніель і тільки його смерть приведе до завершення гри і необхідності перезапуску епізоду – всі інші можуть спокійно помирати. Втім, це не означає, що вони зовсім не важливі для історії, оскільки Софі – колишня жінка Деніеля чи Етьєн – його бос, все ще з’являються в катсценах і так само будуть ігровими персонажами в четвертому епізоду. Інші ж герої є, по суті, епізодичними (вибачаюсь за тавтологію) та з’являються лише один раз за гру та не приймають значимої участі в сюжеті.

🎹 Також хотів би торкнутися теми колекційних предметів, оскільки реалізовані вони вкрай цікаво. В кожному епізоді крім сюжетно важливих речей є предмети, які, будучи отриманими, переносяться між епізодами та мають особливі властивості. В першому епізоду це були хайку Хашера, які потрібно було зібрати в вигляді трьох окремих листів, в другому – золотий зуб механічного провидця, що випадав коли провидець «з’їдав» чотири монети, які ще треба було знайти. На цей же раз маємо щасливу монету, для отримання якої треба виконати невеликий квест. Кожен предмет має свою особливість і здатен допомогти: хайку описують можливі небезпечні ситуації чи місцезнаходження секретів в поточному епізоді, золотий зуб попереджає про небезпеку, випадаючи з інвентаря, а щаслива монета знадобиться в місцях взаємодії з сумнівними предметами, оскільки точно повідомляє, чи герою загрожує смерть.

It is a mistake to fancy that horror is associated inextricably with darkness, silence, and solitude.

👕 Архіви вийшли вкрай атмосферним місцем, яке часто можна побачити в фільмах жахів але навіть так досліджувати їх було вкрай приємно. Поділ на три окремі локації був досить вдалим а відмінності між ними були цілком помітними. Окремо хочу відмітити пару чудових скрімерів, які, сподіваюсь, зможуть вас порадувати.

🎶 Звуковий супровід такий же якісний як і в попередніх епізодах – купа сторонніх звуків, що створюють моторошну атмосферу, різкі звуки при нападі Присутності та хороший ембієнт на фоні.

Song of Horror: Episode 3 – це:

👌 Наполеглива присутність Присутності
👌 Геймплейний тизер The Door від авторів The Room
👌 Звичайний папір - замість тисячі ♂dісk to phone’ів♂
👌 Батарейки як кращий замінник туалетного паперу
👌 Топовий ігровий ПК 1998-го для гри в Half-Life
👌 Коридор обману
👌 Найкраще місце для хорошого сeкcy
👌 Вихідний прибиральника що перетворився на катастрофу класу Г
👌 Можливість подивитись кіно в 1 FPS

🔷 Чудовий розвиток закладених ідей і якісне продовження двох попередніх епізодів, що пропонує досить атмосферні локації, більше геймплейних можливостей, все таку ж моторошну атмосферу та розвиток історії Присутності. 🔷

🔰 Діагноз – Звичайний день в архіві Новогуцалівського моторного училища 🔰

https://steamproxy.net/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
¿Te ha sido útil esta reseña? No Divertida Premio